English

Niets missen?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief. Je blijft dan op de hoogte van ons laatste nieuws per e-mail.

Bouw aan je kennisvoorsprong

Workshops

Als professional in de branche zoek je voortdurend naar mogelijkheden om toegevoegde waarde te creëren. De retail- en FMCG-markt is namelijk constant in beweging. Actuele ontwikkelingen volgen elkaar snel op en dat vraagt om aanpassingsvermogen en relevant inzicht. Welke trends en issues leven op dit moment bij retailers en fabrikanten? Welke  (internationale) ontwikkelingen inspireren de Nederlandse markt? Welke rol spelen  internet en social media? En hoe vertalen retailers de huidige trends naar toegevoegde  waarde op hun winkelvloer? Hoe kan ik als  fabrikant mijn strategie laten aansluiten op die van de retailer? Vraagstukken die inzicht verlangen en bij Focusplaza gaan we dan nog een stapje verder. Hoe waardevol is het als  we er voor zorgen dat deze opgedane kennis  direct betekenisvol toegepast kan worden? 

Samen op de winkelvloer   Met behulp van interactieve apps   In teamverband aan de slag   Alleen ga je snel, maar samen kom je verder...

De workshops van Focusplaza (zowel open  inschrijving als incompany) draaien allemaal om  het verkrijgen van een kennisvoorsprong aan  de hand van praktische voorbeelden en door  middel van interativiteit. Wij brengen kennis en kennissen bij elkaar vanuit de gedachte dat je vraag en aanbod beter af kunt stemmen als je elkaar kent en begrijpt. Theorie combineren met heldere praktijkvoorbeelden, dát resulteert in relevant inzicht dat je helpt je business te laten groeien en je marges te vergroten.  

Benieuwd welke workshop bij jou past? Ga dan even naar FormuleFocusOntbijtsessie of How to deal with... en ontdek alles over de inspirerende workshops van Focusplaza.


Meer informatie?

Neem dan gerust even contact met mij op:

Martin

 

Martin Heinhuis

Directeur Marketing & Ontwikkeling
martin@focusplaza.nl 

 

036
telefoon

workshops

Fotoalbum

Impressie workshops

Bekijk de foto's

Kunnen wij je helpen?

Mariëlle
Projectmanager Netwerkgroepen
marielle@focusplaza.nl
Sharon
Projectmanager Netwerkgroepen
sharon@focusplaza.nl
Daphne
Projectmanager Netwerkgroepen
daphne@focusplaza.nl
Marleen
Projectmanager
marleen@focusplaza.nl
Henrike
Communicatie- en webmanager
henrike@focusplaza.nl
Annemarie
Secretariaat/ ledenadministratie
annemarie@focusplaza.nl
Gerrit
Algemeen Directeur
gerrit@focusplaza.nl
Marjo
Operationeel Directeur
marjo@focusplaza.nl
Martin
Directeur Marketing & Ontwikkeling
martin@focusplaza.nl
Lydia
Management Assistent
lydia@focusplaza.nl
Ruud
Dagvoorzitter
ruud@focusplaza.nl
Rein
Dagvoorzitter
rein@focusplaza.nl

Niets missen?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief. Je blijft dan op de hoogte van ons laatste nieuws per e-mail.

Wil je ons volgen?

Kijk dan ook eens op onze LinkedIn, Twitter en Facebook pagina’s.

Contact informatie

Hoofdvestiging
Zeddamseweg 11a
7075 EA Etten

Postadres
Postbus 324
7000 AH Etten

Tel. +31 (0)315 34 61 44
Fax. +31 (0)315 34 63 72
E-mail info@focusplaza.nl

K.v.K. nr. 09103110
BTW nr. NL 8073.75.408.B01
Bank NL49RABO 0116 3349 59

Vrienden van

StorteboomMix OnlineVan PoortvlietWGOIR