English

Niets missen?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief. Je blijft dan op de hoogte van ons laatste nieuws per e-mail.

Nooit geweten dat ik dat niet wist

Workshops

De retail- en FMCG-markt is constant in beweging. De actuele ontwikkelingen volgen elkaar sneller op dan je kunt bijhouden en dus mis je soms relevant inzicht. Welke trends en issues leven op dit moment bij retailers en fabrikanten? Welke (internationale) winkels inspireren de Nederlandse markt? Welke rol spelen internet en social media? En hoe vertalen retailers de huidige trends naar toegevoegde waarde op hun winkelvloer? Hoe kan ik als fabrikant mijn strategie laten aansluiten op die van de retailer? 

Wat speelt er op de winkelvloer   Overleggen met collega's   Aan het werk in de bus   Sparren op de winkelvloer

Het zijn zomaar wat vragen waar je je als manager in probeert te verdiepen, terwijl je wordt beheerst door de waan van de dag. Dat vraagt om overzicht en inzicht, want succesvoller zaken doen begint als je elkaar begrijpt.

De workshops van Focusplaza (zowel openinschrijving als in-company) draaien allemaal om kennisoverdracht aan de hand van praktische voorbeelden en door middel van interactiviteit. Wij brengen kennis en kennissen bij elkaar vanuit de gedachte dat je vraag en aanbod beter af kunt stemmen als je elkaar kent en begrijpt. Theorie combineren met heldere praktijkvoorbeelden, dát resulteert in relevant inzicht dat je direct toe kunt passen in je dagelijkse werkzaamheden.

Benieuwd welke workshop bij jou past? Klik dan even op FormuleFocusMaster College, Ontbijtsessie of How2dealwith en ontdek alles over de inspirerende workshops van Focusplaza.

formulefocusbutton     master_college   infobutton

workshops

Fotoalbum

Impressie workshops

Bekijk de foto's

Kunnen wij je helpen?

Mariëlle
Projectmanager Netwerkgroepen
marielle@focusplaza.nl
Sharon
Projectmanager Netwerkgroepen
sharon@focusplaza.nl
Daphne
Projectmanager Netwerkgroepen
daphne@focusplaza.nl
Marleen
Projectmanager
marleen@focusplaza.nl
Henrike
Web- en communicatiemanager
henrike@focusplaza.nl
Annemarie
Secretariaat/ ledenadministratie
annemarie@focusplaza.nl
Gerrit
Algemeen Directeur
gerrit@focusplaza.nl
Marjo
Operationeel Directeur
marjo@focusplaza.nl
Martin
Directeur Marketing & Ontwikkeling
martin@focusplaza.nl
Lydia
Management Assistent
lydia@focusplaza.nl
Ruud
Dagvoorzitter
ruud@focusplaza.nl

Niets missen?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief. Je blijft dan op de hoogte van ons laatste nieuws per e-mail.

Wil je ons volgen?

Kijk dan ook eens op onze LinkedIn, Twitter en Facebook pagina’s.

Contact informatie

Hoofdvestiging
Zeddamseweg 11a
7075 EA Etten

Postadres
Postbus 324
7000 AH Etten

Tel. +31 (0)315 34 61 44
Fax. +31 (0)315 34 63 72
E-mail info@focusplaza.nl

K.v.K. nr. 09103110
BTW nr. NL 8073.75.408.B01
Bank NL49RABO 0116 3349 59

Vrienden van

StorteboomMix OnlineDriehoekVan PoortvlietWhat's going on in Retailing?!