English

Niets missen?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief. Je blijft dan op de hoogte van ons laatste nieuws per e-mail.

De wereld is jouw inspiratie

Inspiratiereizen

Wist je dat ‘het verschil’ waar iedereen naar zoekt binnen één dag in de straten van elke willekeurige stad te vinden is? Milaan, Kopenhagen, Rome, Parijs, Londen, Barcelona, Stockholm, Florence, Istanbul of Amsterdam - allemaal steden met een geweldige historie op het gebied van detailhandel. Het is dan ook niet voor niets dat bedrijven ons regelmatig benaderen om een inspirerend programma voor hen samen te stellen.

Teambuilding, kennisverrijking, inspiratie opdoen, netwerken, op pad met relaties of gewoon eens een specifieke afdeling ‘belonen’ voor de goede staat van dienst. Een inspiratiereis op maat is voor vele doeleinden én doelgroepen geschikt. Wij helpen je graag op weg. Zo zijn we altijd op zoek naar interessante, nieuwe of eigenzinnige retailconcepten en out-of-home kanalen. Ideeën en innovatie liggen bijna letterlijk op straat. Mocht jij dat binnenkort willen ervaren, dan brengen we je graag naar de meest inspirerende retailplekken.

Heb je een idee voor een studiereis waar je verder mee wilt? Of ben je op zoek naar een inspiratiereis? Focusplaza is graag jouw partner. Laat je hieronder alvast inspireren door al het moois wat in Nederland én over de grens te zien is. Let’s get inspired!’

  

  

  

  

infobutton

Inspiratiereizen

Fotoalbum

Impressie studiereizen

Bekijk de foto's

Kunnen wij je helpen?

Mariëlle
Projectmanager Netwerkgroepen
marielle@focusplaza.nl
Sharon
Projectmanager Netwerkgroepen
sharon@focusplaza.nl
Daphne
Projectmanager Netwerkgroepen
daphne@focusplaza.nl
Marleen
Projectmanager
marleen@focusplaza.nl
Henrike
Web- en communicatiemanager
henrike@focusplaza.nl
Lydia
Management Assistent
lydia@focusplaza.nl
Gerrit
Algemeen Directeur
gerrit@focusplaza.nl
Marjo
Operationeel Directeur
marjo@focusplaza.nl
Annemarie
Secretariaat/ ledenadministratie
annemarie@focusplaza.nl
Ruud
Dagvoorzitter
ruud@focusplaza.nl

Niets missen?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief. Je blijft dan op de hoogte van ons laatste nieuws per e-mail.

Wil je ons volgen?

Kijk dan ook eens op onze LinkedIn, Twitter en Facebook pagina’s.

Contact informatie

Hoofdvestiging
Zeddamseweg 11a
7075 EA Etten

Postadres
Postbus 324
7000 AH Etten

Tel. +31 (0)315 34 61 44
Fax. +31 (0)315 34 63 72
E-mail info@focusplaza.nl

K.v.K. nr. 09103110
BTW nr. NL 8073.75.408.B01
Bank NL49RABO 0116 3349 59

Vrienden van

StorteboomMix OnlineDriehoekVan PoortvlietWhat's going on in Retailing?!