Trema Foodnetwerk – 5 november 2026

Wet- en regelgeving spelen een rol in de bedrijfsvoering van jouw organisatie. Of het nu gaat om voedselveiligheid, etikettering of duurzaamheid. Vaak lijkt het een rem op creativiteit, maar wat als we het omkeren? Regelgeving zien als kans voor vernieuwend denken en impactvolle marketing.

Tijdens deze bijeenkomst gaan we vanuit verschillende thema’s aan de slag met wet- en regelgeving. Waar hebben we op Europees én landelijk niveau mee te dealen? Maar belangrijker nog: hoe kunnen we hiermee omgaan? Een deelonderwerp op deze dag is de veelbesproken wet- en regelgeving omtrent verpakkingen. Er worden steeds hogere eisen gesteld aan de manier waarop verpakkingen worden geproduceerd, gebruikt en verwerkt. Hoe kan regelgeving een motivator zijn voor innovatie? Welke verpakkingsalternatieven zijn er?

Tijdens deze eerste bijeenkomst van 2026 krijgen we niet alleen inhoud aangereikt, maar gaan met elkaar aan de slag om deze belangrijke (deel)onderwerpen toepasbaar te maken. We sluiten de dag af met een gezamenlijk diner.


Meer weten over Trema Foodnetwerk? -> Klik hier

Vrijblijvend kennismaken bij Trema Foodnetwerk – 5 november 2026?

Laat je gegevens achter, dan nemen we contact met je op.

Terugbelverzoek Trema Foodnetwerk
Voornaam
Achternaam